X
Back to the top

zgłoś się

Czekamy na osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Uczestnikiem Festiwalu może być osoba w każdym wieku, jednak podkreślić należy, że Fama jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat.

Fama jest skierowana do młodych twórców wszystkich dziedzin sztuki, a także do dziennikarzy, animatorów kultury i inspicjentów. Jeżeli chcesz wziąć udział w festiwalowych warsztatach, zapoznaj się przede wszystkim z regulaminem festiwalu, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do sekcji, którą wybierasz. Wykaz dostępnych w tym roku sekcji warsztatowych znajdziesz poniżej, wraz z przekierowaniem do opisu warsztatów i formularza zgłoszeniowego. Wystarczy kliknąć “zgłoś się”, aby poznać wszystkie szczegóły.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15.08.2020.

Nie zwlekaj. Zgłoś się już dziś! Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie zamknięta i opublikowana do 20 sierpnia 2020.

Zachęcamy do wzięcia udziału w następujących projektach:

Nabór otwarty

Wizualne1

“Wirtualna wystawa na Famie”, skierowana do studentów szkół artystycznych i młodych artystów. Tematyka zgłoszonych prac powinna nawiązywać do tematu „Stan skupienia”.

pencils-762555_1280

Konkurs „Twój tekst na Famie” adresowany jest do młodych literatów. Tegoroczny temat to „Przez granice” lub jego twórcze zredefiniowanie. Należy przesłać teksty premierowe.

Nabór zamknięty

DSC_2520-2

Jeśli poznawać tajniki dziennikarstwa muzycznego, to najlepiej w mikro-grupach, bezpośrednio i w swobodnej atmosferze. Najlepiej podczas prawdziwego wydarzenia.

Rawicz foto Ewelina Eris Wójcik

Choć sam prowadzący unika słowa “mistrzowskie”, to w zasadzie takie będą te warsztaty. Kameralne i w warunkach, w jakich naprawdę pracują fotoreporterzy.

36-FAMIASTO-710x450

Projekt konkursowy, polegający na zgłoszeniu autorskiej realizacji z dziedziny muzyki, sztuk wizualnych lub scenicznych. Zgarnij dofinansowanie na realizację swoich działań.

© 2020 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone