ŚWINOUJŚCIE
19-24 SIERPNIA 2024
ŚWINOUJŚCIE
19-24 SIERPNIA 2024

Zgłoś się

Zapraszamy aktywne artystycznie osoby do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu Fama, w ramach prezentacji konkursowych w obszarze muzyki autorskiej oraz sztuk scenicznych.

Do 20 maja 2024 czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślących serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawionych na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Uczestnikiem festiwalu może być osoba w każdym wieku, jednak podkreślić należy, że Fama jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat.

Fama to przyjazna przestrzeń dla debiutujących artystów chcących podzielić się swoją twórczością, reprezentujących różne środowiska artystyczne, otwartych na interdyscyplinarny dialog oraz wymianę myśli. Festiwal to wielogatunkowy, artystyczny poligon, który daje możliwość artystycznych doświadczeń w świecie, który coraz częściej zamyka nas w swoich „bańkach” i mikroświatach.

Wyślij nam swoje zgłoszenie wybierając jeden z poniższych formularzy. 10 czerwca 2024 ogłosimy listę artystów, których w terminie 19-24 sierpnia 2024 zaprosimy do Świnoujścia, by zaprezentowali swoją twórczość przed publicznością oraz konkursowym Jury i powalczyli o nagrody finansowe.

Muzyka:
prezentacja konkursowa

termin: 20 maja 2024

Nabór konkursowy skierowany jest do zespołów i solistów, wokalistów i wokalistek, wykonujących autorską muzykę różnych gatunków.

Sztuki sceniczne:
prezentacja konkursowa

termin: 20 maja 2024

Konkurs adresowany do grup i artystów niezależnych reprezentujących młodą scenę teatralną i różnorodne typy projektów – teatr dramatyczny, improwizowany, musical, teatr lalek, stand-up i wiele innych.

Przed wysłaniem zgłoszenia, koniecznie zapoznaj się z regulaminem.
Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z jego akceptacją.