ŚWINOUJŚCIE
19-24 SIERPNIA 2024
ŚWINOUJŚCIE
19-24 SIERPNIA 2024

COLOR BLUE

21 sierpnia
19:30
Hala w Basenie Północnym

Melancholijne melodie, ciepłe wokale, intrygujący, oniryczny nastrój, czyli polski badroom pop w wykonaniu duetu – Patryk Jędrys oraz Zuzanna Nicgorska. Fani zamglonych, spokojnych melodii będą mogli odpłynąć w pierwszy dzień festiwalu wraz z dźwiękami z pogranicza snu i jawy. Jesteśmy ciekawi jak zabrzmią w Hali Basenu Pólnocnego…

color blue to duet, który zapoczątkowała chęć syntezy dream popu emocjonalnymi pocztówkami ukrytymi w słowach i dźwiękach. Gatunkowo najbliżej im do muzyki alternatywnej i elektronicznej. Dotychczasowe utwory osadzone są w melancholijnych, sennych, ale barwnych aranżacjach, które niosą w sobie treści z pogranicza jawy i snu. 

W lutym 2022 roku zespół brał udział w kampanii Spotify „Fresh Finds Polska; skupiającej się na promowaniu młodych i niezależnych zespołów, a ich utwory pojawiły się w radiach, takich jak m.in. Czwórka, Radio 357, Trójka czy Radio Kampus. Entuzjastycznie przyjęte przez słuchaczy single (blisko 350 tys. odtworzeń na Spotify) to zapowiedź debiutanckiego albumu zespołu, którego premiera planowana jest na drugą połowę 2023 roku.

Duet pochodzi z Zagłębia Dąbrowskiego, a w jego skład wchodzi Zuzanna Nicgorska oraz Patryk Jędrys. W swojej twórczości obydwoje odpowiedzialni są za wokal, teksty oraz produkcję.