X
Back to the top

Zgłoś się na Famę 2023

Czekamy na osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Uczestnikiem Festiwalu może być osoba w każdym wieku, jednak podkreślić należy, że Fama jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat.

Fama jest skierowana do młodych twórców wszystkich dziedzin sztuki, a także do dziennikarzy, animatorów kultury i inspicjentów. Jeżeli chcesz wziąć udział w festiwalowych warsztatach, zapoznaj się przede wszystkim z regulaminem festiwalu, a następnie wypełnij formularz przypisany do poszczególnych sekcji. Wykaz dostępnych w tym roku sekcji warsztatowych znajdziesz poniżej, wraz z przekierowaniem do opisu warsztatów. Wystarczy kliknąć “zgłoś się”, aby poznać wszystkie szczegóły.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 czerwca 2023 o godzinie 23:59.

Nie zwlekaj. Zgłoś się już dziś! Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie zamknięta i opublikowana do 21 czerwca 2023.

Zachęcamy do wzięcia udziału w następujących sekcjach:

festiwal fama

Sekcja muzyczna nastawiona jest na przezentacje zespołów, solistów wykonujących muzykę z różnych gatunków począwszy od jazzu, rocka…

fama festiwal

Cykl adresowany do grup i artystów niezależnych reprezentujących młodą scenę teatralną chcących zaprezentować się…

festiwal fama

Drugi rok z rzędu sekcja dziennikarska proponuje warsztaty z tworzenia podcastu kierowane do młodych dziennikarzy…

festiwal fama

Cykl adresowany do młodych twórców zajmujących się  fotografią, filmem, performancem, stawiających na rozwój…

produkcja fama

Do przesyłania zgłoszeń zachęcamy osoby, chcące rozwijać swoje umiejętności w zakresie opieki inspicjenckiej i realizacji dużych wydarzeń artystycznych.

68319757_2455182917904482_43405665342849024_n

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie przy współtworzeniu jednego z najstarszych festiwali artystycznych w Polsce, a przy tym poznać ciekawych ludzi…

© 2022 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co