X
Back to the top

Warsztaty z opowiadania

Zapraszamy na warsztaty ze sztuki opowiadania z Łukaszem Szypkowskim , opowiadaczem, pieśniarzem i hellenistą, wykładowcą Instytutu Filologii Klasycznej UW.

Umiejętność snucia opowieści, sprawnego wypowiadania się, tworzenia przekonującej narracji jest bardzo ceniona w edukacji, ale też rozrywce. Zwłaszcza animatorzy kultury, nauczyciele, gamemasterzy RPG muszą umieć swobodnie opowiadać i improwizować historie.

Łukasz Szypkowski nie tylko podzieli się swoją wiedzą sceniczną, ale też pokaże jak tworzyć fascynującą  i wciągającą opowieść,  jak wykorzystać wiedzę z danej dziedziny wiedzy do stworzenia pasjonującej historii, wskaże też ćwiczenia na przełamanie tremy dla osób występujących publicznie oraz zaprezentuje jak można mówić ciekawiej i swobodniej.

Zgłoszenie poprzez wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 03.07.2022.
Ogłoszenie wyników oraz decyzje o rekrutacji do poszczególnych warsztatów opublikujemy z dniem 10.07.2021.

Łukaszszypkowski

Łukasz Szypkowski – opowiadacz związany z najstarszym stowarzyszeniem opowiadaczy w Polsce – Stowarzyszeniem Grupa Studnia O. Uczył sztuki opowiadania w Instytucie Kultury Polskiej UW. Z wykształcenia jest hellenistą. Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi zajęcia z muzyki starożytnej Grecji. Gra na starożytnych (i nie tylko) instrumentach. Opowiadał wielokrotnie na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Opowiadania w Warszawie, jego spektakle muzyczno-narracyjne zobaczyć można było w całej Polsce, a także za granicą, a nawet w dalekich Indiach.

© 2022 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co

Czy subskrybujesz nasz kanał na YouTubie?Nie pozwól, by nasze materiały video Ci umknęły