X
Back to the top

Warsztaty z edukacji artystycznej

Zapraszamy do udziału w warsztatach edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych prowadzonych przez Karolinę Falkiewicz – artystkę plastyka, artystkę fotografika, nauczycielkę fotografii, autorkę wielu warsztatów i zajęć z zakresu plastyki, ekologii i scenografii, wieloletniego współpracownika Festiwalu Fama.

Współczesny model wychowania poprzez sztukę, współczesny model edukacji artystycznej obejmuje wiele aspektów od tradycyjnych technik i wiedzy o kompozycji, barwie czy materiałach plastycznych, przez multimedia, po usługi artystyczne i scenografie. Edukator artystyczny musi realizować zajęcia i warsztaty o szerokiej tematyce, od różnych technik plastycznych po aspekty społeczne i ekologiczne. Musi również tworzyć dokumentację i publikować w mediach społecznościowych, jednocześnie stawiając czoła trudnościom w postaci zdobywania środków czy materiałów, przełamywania oporów
ze strony lokalnej społeczności lub pracodawcy. Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą twarde umiejętności z zakresu projektowania zajęć oraz utworów plastycznych, będziemy również dyskutować o kształcie edukacji artystycznej w różnego typu placówkach lub w pracy edukatora, freelancera.

Zgłoszenie poprzez wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 03.07.2022.
Ogłoszenie wyników oraz decyzje o rekrutacji do poszczególnych warsztatów opublikujemy z dniem 10.07.2021.

karolinafalkiewicz1

Karolina Falkiewiczartysta plastyk, artysta fotografik, członek ZPAF Okręg Świętokrzyski, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik fotografii i multimediów w ZSS-O,SIU (Szkoła Mody) w Radomiu. Zajmuje się edukacją artystyczną, prowadzi liczne warsztaty z zakresu sztuk wizualnych i ekologii. Zajmuje się również fotografią artystyczną, scenografią, kolażem, asamblażem, face paintingiem oraz rekonstrukcją strojów retro. Na Famie od 2007 roku, większość czasu w ekipie technicznej.  

© 2022 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co