X
Back to the top
fama swinoujscie

animacja kultury

Opis sekcji

Czekamy na zgłoszenia animatorów kultury, osób kreatywnych, poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań.

W poprzednich latach sekcja czekała na młodych animatorów kultury, ludzi kreatywnych, poszukujących nietypowych rozwiązań. W ramach sekcji animacji kultury Jury przyznawało następujące nagrody FAMY: Nagrodę im. Maksa Szoca – za nieszablonową i kreatywną postawę artystyczną Festiwalu oraz Nagrodę „Lamelat Famy” – przyznawaną za zaangażowanie, pomysłowość i kreatywność w popularyzacji artystycznych inicjatyw Festiwalu wśród mieszkańców Świnoujścia i w przestrzeni miasta.

Projekt animacyjny dla Świnoujścia, którego celem jest realizacja wydarzeń artystycznych w alternatywnych przestrzeniach miasta, pełniący rolę łącznika między mieszkańcami i artystami Festiwalu. W ramach sekcji zrealizowane zostaną warsztaty z edukacji artystycznej pod okiem Karoliny Falkiewicz.

Nabór

W ramach Festiwalu Fama możesz aplikować do:

karolinafalkiewicz1

Zapraszamy do udziału w warsztatach edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych prowadzonych przez Karolinę Falkiewicz.

Łukaszszypkowski

Zapraszamy na warsztaty ze sztuki opowiadania z Łukaszem Szypkowskim , opowiadaczem, pieśniarzem i hellenistą

Zgłoś się

Czekamy na osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Uczestnikiem Festiwalu może być osoba w każdym wieku, jednak podkreślić należy, że Fama jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat.

Galeria

© 2022 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co

Czy subskrybujesz nasz kanał na YouTubie?Nie pozwól, by nasze materiały video Ci umknęły