X
Back to the top

warsztaty scenograficzne

Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych. Jego celem jest uzupełnienie oferty edukacyjnej i stworzenie podstaw dla praktycznej realizacji własnych projektów.

Uczestnicy przygotowywać będą scenografię do najważniejszych projektów Famy oraz wydarzenia specjalnego – koncertu „DZIKA RZECZ – polska muzyka transformacji” (Amfiteatr).

Wymagania

Aplikacja powinna zawierać:

  • Kompletne dane personalne i kontaktowe (zgodnie z polami w formularzu)
  • Aktualny biogram
  • Informację o dorobku artystycznym (szczegółowe wskazania w formularzu)

Zgłoszenie poprzez wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 20.06.2021.
Ogłoszenie wyników oraz decyzje o rekrutacji do poszczególnych warsztatów opublikujemy z dniem 30.06.2021.

Jarosław-Koziara

Jarosław Koziara – Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Warszawie. Zaprojektował i wykonał kilkadziesiąt przeróżnych scenografii – od teatru lalkowego po Teatr Wielki w Warszawie, przez monumentalne sceny koncertowe i telewizyjne i wielkie wydarzenia plenerowe. W jego scenografiach występowały m.in. takie zespoły jak Morecheeba, Tricky, Jimi Tenor, Metthew Herbert, Ayo oraz kilkaset zespołów polskiej sceny muzycznej. Posiada w tym zakresie duże doświadczenie techniczne i projektowe. Na swoim koncie ma kilkaset zrealizowanych projektów graficznych: okładek płyt i książek, plakatów, logotypów, a także całych systemów identyfikacji wizualnej. Prawie od samego początku powstania WOŚP współpracuje z Jurkiem Owsiakiem projektując telewizyjne scenografie do finałów orkiestry. Od 1990 roku tworzy plastyczny wizerunek zespołu Voo Voo. Prowadził warsztaty plastyczne dla osób niepełnosprawnych i dla dzieci

© 2022 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co

Czy subskrybujesz nasz kanał na YouTubie?Nie pozwól, by nasze materiały video Ci umknęły