X
Back to the top
fama

literatura

Opis sekcji

Tegoroczny projekt literacki ma na celu zwrócenie uwagi na twórczość młodych, nierzadko początkujących, autorów prozy, poezji oraz innych gatunków. Właśnie do nich skierowany jest nabór konkursowy, w ramach którego jury wyłoni najciekawsze teksty, a ich autorów wyróżni nagrodami finansowymi. Proponujemy również kilkudniowe warsztaty specjalne, których tematem będą nowatorskie i skuteczne formy publishingu. Przez kilka dni uczestnicy będą pod okiem prowadzących zgłębiać zagadnienia związane z alternatywnymi formami procesu wydawniczego i wypracowywać strategię wydania własnej książki. 

W programie festiwalu nie mogło zabraknąć również cyklu Miejsca Literatury, w ramach którego będziemy gościć w Świnoujściu znakomitych autorów i autorki krajowej oraz zagranicznej literatury. Zaprosimy również publiczność do udziału w panelu dyskusyjnym z udziałem twórców literackich i muzycznych.

Kategorie

Sekcja literacka adresowana jest do autorów następujących gatunków:

  • proza
  • poezja
  • reportaż

Nabór

W ramach Festiwalu Fama możesz aplikować do:

Zgłoś się

Czekamy na osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu twórczym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami. Uczestnikiem Festiwalu może być osoba w każdym wieku, jednak podkreślić należy, że Fama jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat.

04-©-Fama-Międzynarodowy-Kampus-Artystyczny-The-International-Artistic-Campus-fot.-Jacek-Foks

Zapraszamy młodych autorów, którzy chcieliby zaprezentować szerszej publiczności efekty swojego pisarstwa. Czekamy na zgłoszenia twórców prozy, poezji, reportażu oraz innych gatunków…

69624873_2471123442977096_8696837968674947072_n

Warsztaty skierowane są do autorów prozy, poezji, reportażu, eseju i innych gatunków literackich, którzy zainteresowani są zgłębieniem wiedzy na temat self-publishingu…

artur rawicz fama

Innowacyjny kurs adresowany do uczestników Famy wszystkich dziedzin, mający na celu kształcenie ich predyspozycji i umiejętności w zakresie kontaktów z mediami.

Galeria

© 2022 Festiwal FAMA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by: stanisz.co

Czy subskrybujesz nasz kanał na YouTubie?Nie pozwól, by nasze materiały video Ci umknęły