PREZENTACJA KONKURSOWA

Wykonawca:
Trzy Grosze
Data: środa, 25.08.2021
Godzina: 20:30
Lokalizacja: Hala Basenu Północnego

O PROJEKCIE

Cykl koncertów najlepszych, młodych grup muzycznych oraz solistów reprezentujących wszystkie gatunki tej dziedziny. Fama prezentuje szerokie spektrum gatunków: muzykę tradycyjną, folkową, elektroniczną, rockową, jazzową, bluesową, popową, a także piosenkę autorską oraz wszelkie projekty z pogranicza gatunków.

 

Trzy Grosze – Zespół powstał w Poznaniu na początku 2019 roku. Ich muzyczna stylistyka krąży między rockiem, alternatywą a americaną (nawiązując do klimatu lat ’80 i ’90). Zespół rozwija skrzydła, poszerza repertuar i zdobywa coraz większe doświadczenie sceniczne. Od wiosny 2021 Grosze wychodzą ze swoja muzyką do parków i innych chętnie uczęszczanych przez ludzi publicznych miejsc. Obecnie trwa proces nagrywania i organizacji wydania EP “Duchota”. Założycielem i pomysłodawcą grupy jest Adam Kandziora, jeden z liderów folkowego – akustycznego składu PANGRAJ, który w przeszłości dwukrotnie miał przyjemność prezentować się przed famową publicznością (wyróżnienie i tytuł laureata w 2016 roku).

Partnerzy:

Rząd Środkowy - Fama 2016 OSiR Wyspiarz jpg

Dofinansowanie:

mkidn

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu “Kultura – Edukacja 2021”.

Pozostałe wydarzenia z kategorii "Muzyka":