Prezentacja konkursowa

Wykonawca:
Part of the Kitchen
Data: piątek, 27.08.2021
Godzina: 21:30
Lokalizacja: Bar Letni Hamaki

O PROJEKCIE

Cykl koncertów najlepszych, młodych grup muzycznych oraz solistów reprezentujących wszystkie gatunki tej dziedziny. Fama prezentuje szerokie spektrum gatunków: muzykę tradycyjną, folkową, elektroniczną, rockową, jazzową, bluesową, popową, a także piosenkę autorską oraz wszelkie projekty z pogranicza gatunków.

Part of the Kitchen – Zespół powstał w kuchni jednej z poznańskich kamienic. Stał się integralną częścią kuchni na trzecim piętrze, w której powstawały pierwsze kompozycje. W marcu 2017 roku światło dzienne ujrzała zawierająca pięć autorskich utworów epka „Below The Line”, a jak powszechnie wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia (szczególnie, że zespół powstał w kuchni), dlatego w 2020 roku ukazała się płyta długogrającą „Echo Kosmos” składającą się z 11 autorskich kompozycji. Muzyka zespołu wymyka się z ram gatunkowych, a jej charakter najlepiej oddaje miano „muzyki nieagresywnej” – którą okładać się można na każdą ranę.

Dofinansowanie:

MKDNiS

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury – państwowego funduszu celowego

Partnerzy:

Hamaki logo

Pozostałe wydarzenia z kategorii "Muzyka":