Prezentacja konkursowa

Wykonawca:
Arkadiusz “Jaksa” Jakszewicz
Data: sobota, 28.08.2021
Godzina: 17:15
Lokalizacja: Miejski Dom Kultury

O PROJEKCIE

Prezentacje konkursowe w ramach sekcji sztuk scenicznych to stały element programu każdego Festiwalu Fama. Zaproszone grupy zaprezentują dotychczas zrealizowane autorskie spektakle, happeningi i pokazy performance art w niekonwencjonalnych przestrzeniach oraz na profesjonalnych scenach festiwalowych.

Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz – rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek i historii… zabawnych historii. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje regularnie w Comedy Central Polska. W 2019 roku: zdobył niechcąco nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął II miejsce na Festiwalu Stand-upu w Zielonej Górze, o którym prawie nikt nie słyszał oraz zajął 3 miejsce na Łódź Challange Stand-up, prawdopodobnie najważniejszego konkursu stand-upowego w 2019 roku, dzięki czemu 12 000 ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego bardzo słaby żart o martwym ciągu. Na koncie ma już trzy programy.

Dofinansowanie:

MKDNiS

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury – państwowego funduszu celowego

Pozostałe wydarzenia z kategorii "Sztuki sceniczne":