Prezentacja konkursowa

Wykonawca:
Ania Sama
Data: piątek, 27.08.2021
Godzina: 13:00
Lokalizacja: El Papa – Cafe Hemingway

O PROJEKCIE

Cykl koncertów najlepszych, młodych grup muzycznych oraz solistów reprezentujących wszystkie gatunki tej dziedziny. Fama prezentuje szerokie spektrum gatunków: muzykę tradycyjną, folkową, elektroniczną, rockową, jazzową, bluesową, popową, a także piosenkę autorską oraz wszelkie projekty z pogranicza gatunków.

Ania Sama – Anna Maciejczyk na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jej przygoda z muzyką, a właściwie ze śpiewaniem zaczęła się w dorosłym życiu. Jest autorką słów oraz melodii. W swojej muzyce stawia na autentyczność i melodie prosto z tego pokoju, gdzie jest sama ze swoimi emocjami. Czuły, czasem metaliczny głos, który śpiewa do ucha, a czasem rozcina mrok i otwiera przestrzeń. Jej muzykę charakteryzują poetyckie teksty, w których nie stroni od ciekawych porównań i metafor. Potrafi również mówić o rzeczach w najprostszy, dosadny sposób. W warstwie muzycznej jest bardzo różnorodnie – od żywych instrumentów do elektroniki. Gitary mieszają się z barwnym klawiszem, żywa perkusja z samplami. 4 czerwca W 2021 roku nakładem własnym ukazał się debiutancki album Ani Samej pod tytułem „Śnienie”.

Dofinansowanie:

MKDNiS

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury – państwowego funduszu celowego

Partnerzy:

Logo Cafe Hemingway (RGB)

Pozostałe wydarzenia z kategorii "Muzyka":