Prezentacja konkursowa

Wykonawca:
Horsy
Data: poniedziałek, 22.08.2021
Godzina: 21:30
Lokalizacja: Hala w Basenie Północnym

O PROJEKCIE

Cykl koncertów najlepszych, młodych grup muzycznych oraz solistów reprezentujących wszystkie gatunki tej dziedziny. Fama prezentuje szerokie spektrum gatunków: muzykę tradycyjną, folkową, elektroniczną, rockową, jazzową, bluesową, popową, a także piosenkę autorską oraz wszelkie projekty z pogranicza gatunków.

Horsy to muzyk, producent, konstruktor interaktywnych robotów muzycznych i wszystkiego, co emituje niekonwencjonalną elektronikę. Debiutował na scenie Electronic Beats festiwalu Nowe Horyzonty, w styczniu 2020 reprezentował Polskę na holenderskim festiwalu Eurosonic (ESNS) w Groningen, a rok 2022 przyniósł mu występ na Glastonbury.

Kompozycje muzyka składane są z udziałem loopa w przeciągłe, taneczne sety. Koncertowo to półtoragodzinny spektakl improwizowanego dancingu z dużym poczuciem swobody. Z estetyki klubowego wydarzenia Horsy może przejść w dancing lat 70-tych. Jego publika staje się integralną częścią koncertów, a jego scenicznym otoczeniem jest pokręcona scenografia. Kostiumy od radzieckiego kokainowego barona do barokowego generała armii miłości – to wszystko sprawia, że zakochujesz się w nim przed pierwszym refrenem.

Fot. Łukasz Wierzbowski

Partnerzy:

Rząd Środkowy - Fama 2016 OSiR Wyspiarz jpg

Dofinansowanie:

MKDNiS_6

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury – państwowego funduszu celowego.

Pozostałe wydarzenia z kategorii "Muzyka":