Prezentacja konkursowa

Wykonawca:
Ganczarska
Data: wtorek, 23.08.2022
Godzina: 22:30
Lokalizacja: Hala w Basenie Północnym

O PROJEKCIE

Cykl koncertów najlepszych, młodych grup muzycznych oraz solistów reprezentujących wszystkie gatunki tej dziedziny. Fama prezentuje szerokie spektrum gatunków: muzykę tradycyjną, folkową, elektroniczną, rockową, jazzową, bluesową, popową, a także piosenkę autorską oraz wszelkie projekty z pogranicza gatunków.

Ganczarska – rockowa energia, filmowe przestrzenie, głębia i teksty, które otwarcie mówią o tym co ważne. Na scenie i studiu zawsze oddają sto procent siebie, czyli w sumie 600!

Kobieta na froncie – mózg projektu, a razem z nią pięciu mężczyzn – zawodowców, którzy skrupulatnie i z czuciem dbają o dźwięki. Muzyki nigdy nie jest im zbyt wiele. Pełni pasji i zaangażowania jak pierwsze młodzieńcze kapele, jednocześnie doświadczeni i świadomi w swoich działaniach. Wiedzą czego chcą, mówią głośną o marzeniach i nie wahają się ich spełniać. Ich połączenie to setki pomysłów, lata na scenie i chęć tworzenia tego, co dobre.

Fot. Oliwia Korpalska

Partnerzy:

Rząd Środkowy - Fama 2016 OSiR Wyspiarz jpg

Dofinansowanie:

MKDNiS_6

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury – państwowego funduszu celowego

Pozostałe wydarzenia z kategorii "Muzyka":